23 Haziran 2009 Salı

Dünyanın en garip haberi: Ferguson Ağır Konuştu: "I don't take lesson i give you lesson man"


Ferguson Ağır Konuştu: "I don't take lesson i give you lesson man"
23.06.2009
İngiltere futbol camiasının Tuncay ve Tugay'dan sonra en sevilen simgelerinden birisi olan (yaşlı kurt) Alex Ferguson dün yaptığı basın toplasında "22 yıldır Man. United'ı yönetiyorsunuz artık toruna torbaya karışmanın zamanı gelmedi mi sir? " şeklinde bir soru soran the Sun gazetesi muhabiri Vince Soodin'e önce dudağını büküp "Bana mı sordun?" dedikten sonra muhabirden "Yes sir yes sir sir yes" şeklinde cevap alınca "I don't take lesson i give you lesson man" diyerek toplantıyı terk etti.

UZUN BIYIKLAR


Otoriteler, Ferguson'un alışık olunan tarzından oldukça farklı gözüken bu cevabına ve basın toplantısını terketmesine şaşırmaktan çok İngilizce'de bulunmayan bir deyimi kimden öğrenmiş olabileceği üzerine tartışıyorlar. İngilizce'ye daha şimdiden "Alex Ferguson İngilizcesi" şeklinde bir deyim yerleşirken Ferguson'un toplantıdan ayrılırken uzun bıyıklarıyla dikkat çeken Herald Tribune muhabirini pis pis kestiği de gözlerden kaçmadı.

Ferguson'un toplantıdan sonra Floransa'ya yeni edindiği bir arkadaşıyla buluşmaya gittiği biliniyor ama kulüp yönetimi bu yeni arkadaşın kim olduğunu sır gibi saklıyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder